Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuJuż 9 grudnia w godz.: 10.00 – 11.00 odbędzie się kolejne webinarium Copernicus4regions. Temat webinarium: "Jak Copernicus pomaga regionom Europy wprowadzać innowacje w administracji publicznej i realizacji polityk publicznych"

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie: (link).

Miniatura artykułu21-22 października br. odbyły się warsztaty zorganizowane przez Stowarzyszenie NEREUS przy współpracy z województwem podkarpackim i województwem mazowieckim w ramach projektu EO4GEO. Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 spotkania odbyły się w formule online. W spotkaniach  każdego dnia uczestniczyło około 70 osób. Podczas pierwszego dnia warsztatów zostało zapewnione tłumaczenie symultaniczne w języku polskim.

Miniatura artykułuNEREUS wraz z Uniwersytetem Azorskim organizuje warsztaty w ramach EO4GEO. Tematyka szkoleń będzie dotyczyła kształtowania umiejętności przyszłych pracowników sektora kosmicznego / geoprzestrzennego w Polsce. Pierwszego dnia gospodarzem warsztatów będzie województwo podkarpackie, zaś 22 października – województwo mazowieckie.

Logo nereusSieć Europejskich Regionów Wykorzystujących Technologie Kosmiczne (NEREUS) we współpracy z Komisją Europejską i Europejską Agencją Kosmiczną ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w serii webinariów Copernicus4regions związanych z agendą Zielonego Ładu w okresie wrzesień-grudzień 2021.

Logo nereusW ciągu ostatnich miesięcy sieć pokazała stale rozwijające się wykorzystanie technologii kosmicznych i jej zastosowań poprzez szeroki zakres działań promocyjnych i komunikacyjnych. Jednym z konkretnych przykładów tych działań jest flagowy projekt Copernicus4regions, który prezentuje, w jaki sposób obywatele korzystają z programu Copernicus, będącego częścią unijnego programu kosmicznego.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego