Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuRozpoczęła się procedura naboru kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego.

 

Budynek urzęduUprzejmie informujemy, że 7 stycznia 2022 r. (piątek) Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego jest nieczynny. Dyżur pełni Kancelaria Ogólna w godzinach 7.30-15.30

Miniatura artykułuMarszałek Władysław Ortyl wziął udział w uroczystym wręczeniu medali i odznaczeń dla policjantów oraz pracowników cywilnych policji. Uroczystość odbyła się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Miniatura artykułuCzłonkowie Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju działającego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie spotkali się, aby podsumować mijający rok. Wydarzenie było okazją do wręczenia odznak i wyróżnień. Za wybitne zasługi dla Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju medal otrzymał wicemarszałek Piotr Pilch.
 

Miniatura artykułuJak Polski Ład i Fundusze dla Podkarpacia będą zmieniać podkarpackie samorządy – na to i wiele innych pytań próbowali odpowiedzieć samorządowcy podczas konferencji zorganizowanej przez Związek Samorządów Polskich. Samorząd województwa na debacie reprezentowali - marszałek Władysław Ortyl i wicemarszałek Ewa Draus.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego